22 December 2015
17 December 2015
07 December 2015
TASSIKOOGID UUES KUUES
Juba mõned aastad Tartus tegutsenud imeline kohvik Tassikoogid on kolinud Karlovasse ja avanud Tähe tänaval ülimalt hubase ja mõnusa kohviku.
Enne selle külastamist olin kuulnud palju "kõlakaid", et koht olevat liiga väike, kuid kohapeale jõudes oli selle koha armsus, hubasus ja minimalistlikkus just esmased asjad, mis mind võlusid.
Olen tegelikult Tassikookide loominguga tuttav juba nende algusaegadest peale ja olnud alati nende suur fänn ja toeataja. Külastades nende uut kohvikut mõistsin, kui palju annab elamusele juurde atmosfäär ja koht. Iga amps koogist ja iga lonks mu teest maitses hoopis teistmoodi, kui ta oli seda Tasku aatriumis. Sellel kohal on lihtsalt väga hea aura.
Kuna käisin kooke mekkimas sõbrannaga ja mina ise olen peaagu kõik tassikoogid juba läbi proovinud otsustasin esmaselt proovida keedukreemiga koogikest. Kristel mekkis piparkoogi maitselist tassikooki. Võtsime kahepeale ka kaks makrooni - vaarika ja piparkoogi maitselise.
Järgmiseks proovisime porgandi-apelsini tassikooki ja ühte pulgakooki. See keedukreemiga kook oli lihtsalt taevalik ja väga suur üllatus oli ka porgandi-apelsini tassikook, mis maitses kergelt leivaselt, aga seda kõige paremal võimalikul moel. Väga maitsev!
Üks asi, mida ma selle kohviku juures olen alati hinnanud ,on detailid ja kui palju rõhku selles kohvikus nendele pannakse. Kõik on viimseni läbi mõeldud ja sulab ideaalselt kokku üheks harmooniliseks tervikuks.
Ma arvan, et kooke ja kõike muud , mida Tassikoogid pakuvad ma ei pea isegi soovitama, sest ma arvan, et nüüdseks teavad juba päris paljud Eesti inimesed, kui hea valik imelisi maiustusi Tassikookide tootevalikus on. Mida ma aga kahe käega soovitan on külastada seda kohvikut kohana. See on lihtsalt ülimalt armas soe ja hubane kohake, kuhu halba ilma eest ( ja ka hea ilma korral) peitu pugeda ning üks soe jook ja mõnus maiustus võtta.
Kas olete jõudnud juba Tassikookide uut kohvikut külastada?
Kuidas meeldis?
Enne selle külastamist olin kuulnud palju "kõlakaid", et koht olevat liiga väike, kuid kohapeale jõudes oli selle koha armsus, hubasus ja minimalistlikkus just esmased asjad, mis mind võlusid.
Olen tegelikult Tassikookide loominguga tuttav juba nende algusaegadest peale ja olnud alati nende suur fänn ja toeataja. Külastades nende uut kohvikut mõistsin, kui palju annab elamusele juurde atmosfäär ja koht. Iga amps koogist ja iga lonks mu teest maitses hoopis teistmoodi, kui ta oli seda Tasku aatriumis. Sellel kohal on lihtsalt väga hea aura.
Kuna käisin kooke mekkimas sõbrannaga ja mina ise olen peaagu kõik tassikoogid juba läbi proovinud otsustasin esmaselt proovida keedukreemiga koogikest. Kristel mekkis piparkoogi maitselist tassikooki. Võtsime kahepeale ka kaks makrooni - vaarika ja piparkoogi maitselise.
Järgmiseks proovisime porgandi-apelsini tassikooki ja ühte pulgakooki. See keedukreemiga kook oli lihtsalt taevalik ja väga suur üllatus oli ka porgandi-apelsini tassikook, mis maitses kergelt leivaselt, aga seda kõige paremal võimalikul moel. Väga maitsev!
Üks asi, mida ma selle kohviku juures olen alati hinnanud ,on detailid ja kui palju rõhku selles kohvikus nendele pannakse. Kõik on viimseni läbi mõeldud ja sulab ideaalselt kokku üheks harmooniliseks tervikuks.
Ma arvan, et kooke ja kõike muud , mida Tassikoogid pakuvad ma ei pea isegi soovitama, sest ma arvan, et nüüdseks teavad juba päris paljud Eesti inimesed, kui hea valik imelisi maiustusi Tassikookide tootevalikus on. Mida ma aga kahe käega soovitan on külastada seda kohvikut kohana. See on lihtsalt ülimalt armas soe ja hubane kohake, kuhu halba ilma eest ( ja ka hea ilma korral) peitu pugeda ning üks soe jook ja mõnus maiustus võtta.
Kas olete jõudnud juba Tassikookide uut kohvikut külastada?
Kuidas meeldis?
08 November 2015
AUTUMN FAVOURITE FROM ONTIC MINERALS
Ma arvan, et nagu paljud juba teavad tulid Ontic Mineralsil kevadel välja Eesti esimesed huulepulgad, mis on 100% looduslikud .
Ma olen olnud siiamaani nende huulepulkade üks suurimaid fänne. Hetkel on minu täielik to-go huulepulk toonis PLUM, mis on lihtsalt ideaalne ploomitoon sügiseks ja sobib peaagu igas olukorras.
Ontic Minerals huulepulkade suur pluss on veel see, et nad on kui huulepulk ja palsam ühes, kuna nad sisaldavad niivõrd palju kasulike õlisid ja vahasid. Nad ei kuivata huuli absoluutselt ja on huultel ülimalt mõnusad.
Ontic Minerals huulepulkade põhiliseks koostisosaks on ploomituumaõli, mis annab pulgale ka kergelt pählise lõhna, mis muudab selle kasutamise veelgi mõnusamaks. Pulgad sisaldavad muuhulgas ka e-vitamiini, moringa seemneõli , granaatõunaekstrakti ja omega-3 rasvhappeid.
Ontic Minerals huulepulkadega saate tutvuda siin. Proovida saate neid meie Tartu salongis( Vaksali 25), Soovitan soojalt minna ja neid endale huultele proovida, sest need on tõesti proovimist väärt.
KAS OLETE JÕUDNUD JUBA ONTIC MINERALS HUULEPULKASID PROOVIDA? KUIDAS NEED TEILE MEELDIVAD JA MILLISED ON TEIE LEMMIKUD TOONID?
Ma olen olnud siiamaani nende huulepulkade üks suurimaid fänne. Hetkel on minu täielik to-go huulepulk toonis PLUM, mis on lihtsalt ideaalne ploomitoon sügiseks ja sobib peaagu igas olukorras.
FOTO: MARTIN DREMLJUGA
Ontic Minerals huulepulkade põhiliseks koostisosaks on ploomituumaõli, mis annab pulgale ka kergelt pählise lõhna, mis muudab selle kasutamise veelgi mõnusamaks. Pulgad sisaldavad muuhulgas ka e-vitamiini, moringa seemneõli , granaatõunaekstrakti ja omega-3 rasvhappeid.
Ontic Minerals huulepulkadega saate tutvuda siin. Proovida saate neid meie Tartu salongis( Vaksali 25), Soovitan soojalt minna ja neid endale huultele proovida, sest need on tõesti proovimist väärt.
KAS OLETE JÕUDNUD JUBA ONTIC MINERALS HUULEPULKASID PROOVIDA? KUIDAS NEED TEILE MEELDIVAD JA MILLISED ON TEIE LEMMIKUD TOONID?
05 November 2015
Summery photoshoot for MEMUSE dresses
Suvel tegime ühe väga toreda shoodi koos väga toredate naistega. Fotoshoodi põhiteemaks olid MEMUSE kleidid.
Kehadele andis jumet Vita Liberata koheselt pruuni efekti andev ja maha pestav kreem , mida saate endale soetada tantan.ee lehelt.
FOTO: MEIE FOTO // KADRI PARV
KLEIDID : MEMUSE
KULDSED TATTOOD JA JUME TANTAN.EE
09 October 2015
VESTIGE VERDANT I : Rare Oil Blend
Mõni aeg tagasi sain endale proovimiseks Vestige Verdant näoõli RARE OIL BLEND ( link ). Kuna olin Vestige Verdant toodetest ainult head kuulnud, siis olid mul ootused väga suured ja ootasin väga juba selle õli proovimist.
Olen juba mõnda aega üritanud vahetada oma nahahooldustooted vaid looduslike vastu ja ka naha niisutamiseks olen kasutanud juba viimased aasta aega vaid õlisid.
MIDA TOODE SISALDAB?
- Argania Spinosa Kernel Oil (Orgaaniline argaaniaõli).
- Citrus Aurantium Amara Flower Oil (Orgaaniline neroliõli).
- Hippophae Rhamnoides Oil (Orgaaniline astelpajuõli).
- Pogostemon Cablin Oil (Orgaaniline patšuliõli).
- Daucus Carota Sativa Seed Oil (Orgaaniline porgandiseemneõli).
- Limonene.
- Linalool.
MIDA TOODE LUBAB?
Kašmiiri pehmus, mis tuleneb Sinu nahka sügavniisutavast orgaanilisest argaaniaõlist. Lisaks sellele vähendab argaaniaõli pooride suurust ning tasakaalustab rasust ja probleemset nahka.
Naharakkude kiire taastumine, mille tagab kõrge põletikuvastase toimega orgaaniline astelpajuõli. Lisaks sellele vähendab esmaklassiline astelpajuõli ka päikesepõletuse riski.
Ühtlane ja tervislik jume, mis tuleneb rikkalikust A-vitamiini ning karotiini sisaldusega orgaanilisest porgandiseemneõlist. Samuti muudab see imeline õli Sinu naha nooruslikult elastseks ja on antikantserogeense toimega.
Nooruslik siledus haruldasest neroliõlist, mis maandab stressi, pinguldab nahka ning stimuleerib uute naharakkude tootmist.
Tõeline värskus, mille annab allergiavastase toimega kõrgeima kvaliteediga patšuliõli. Selle kõrge aktiivsusega antioksüdandi toime aitab näida ja tunda puhanuna ka lühikeste unetundide korral.
MINU OOTUSED:
Kuna olen juba ammu kimpus aknelise ja põletikulise näonahaga, mis on samaaegselt ka väga ketendav ja tundlik, ootasin ma kindlasti, et toode mu naha struktuuri parandaks ja eemaldaks põletikulisuse. Samuti ootasin väga porgandiseemneõli toimet, sest just see tundus miski, mis võiks keset talve mu jumet parandada.
MINU KOGEMUS:
Tundsin koheselt selle õli mõnusat ja niisutavat toimet. Peale õli nahale kandmist oli mu nahk tõesti kui kašmiir. Samuti oli juba peale esimest kasutuskorda märgata, kuidas see õli naha jumekust parandab ja pikaajalise kasutamise peale tegi see õli seda ka püsivalt.
Kahjuks pean tõdema , et lõppkokkuvõttes see õli mulle kahjuks ei sobinud ja uut ma seda sellises hinnaklassis kindlasti ei soeta. Miks?! Pean tõdema, et mu naha seisukord on siiski niivõrd halb, et sellest õlist ja selle õli toimeainetest jäi minu jaoks väheks. Kindlasti ei vähendanud see õli mu naha põletikulisust ja kindlasti ei kaotanud ka minu punne, neid küll ei tekkinud juurde, kuid vähemaks ei jäänud kohe kindlasti mitte.
Ma arvan, et kui mul oleks tavaline kuni kuiv nahk, oleks see õli minu jaoks ideaalne. Samuti arvan, et see õli on ideaalne vananevale ja küpsele nahale.
Leiangi, et see õli on just ideaalne niisutaja ja naha struktuuri parandaja, kahjuks on minu nahk natukene nõudlikum ja vajab lisaks niisutusele ja jume parandamisele ka tohutut põletikuga võitlemist ja rahustamist.
Kas olete seda toodet kasutanud? Millised on Teie kogemused?
Subscribe to:
Posts (Atom)




















