10 June 2015

Vita Liberata dark tanning loition

Nüüdseks olen oma VITA LIBERATA isepruunistuvat kreemi kasutanud juba paar nädalat ja kindlasti kenasti sotti saanud, kas see toode mulle sobib ja mida ma temast tegelikult arvan.


KIRJELDUS:
Vita Liberatat tuntakse kui maailma esimest toksilistest ainetest vaba, orgaaniliste isepäevituvate toodete kaubamärki. Tooted ei sisalda eeterlikke õlisid, parabeene, alkoholi ega parfüüme.
Toodete valmistamisel on kasutatud unikaalset Odour remove™ tehnoloogiat, mis eemaldab isepruunistavatele kreemidele iseloomuliku lõhna. Vita Liberata kõige uuem ja innovaatilisem toode pHenomenal 2-3 Week Tan kestab kuni neli korda kauem tavalistest isepruunistajatest ning seda on ülimalt lihtne peale kanda. Kuivab väga kiiresti, seega saab kohe riietuda. Orgaanilised taimed ja niiskuse lukustussüsteem kindlustavad päevituse täiuslikult ühtlase kulumise. pHenomenal tootel on ka hulk fänne kuulsuste seas – Gwyneth Paltrow, Kim Kardashian, Sofia Vergara, Rita Ora, Ellie Goulding jpt – ning seda kasutatakse ka maailma parimates spaades.
Vita Liberata kasutab oma toodetes sertifitseeritud orgaanilisi koostisosi ja on võimeline looma päevituskogemust mis hooldab, toidab ja niisutab nahka ning näeb välja täpselt nagu naturaalne päevitus! 
TOODE LUBAB:
1. Olla lõhnatu 
2. Orgaanilisust
3. Kiiresti kuivamist 
4. Ideaalset hajuvust 
MINU KOGEMUS:
Põhiline asi, millest mina vaimustuses olen on see, et valisin endale proomiseks KÕIGE TUMEDAMA tooni ja peale kandes jääb kreemikkagi väga loomulik( võib-olla oleksin isegi tumedamat tulemust oodanud) . Ideaalne hajuvus ja kiire kuivamine olid toote puhul kindlasti olemas, kuid kuna kreem on suhteliselt intensiivne tuleb tegutseda kiirelt. Mulle väga meeldib, et tulemust on näha kohe, nii saab kohe näha, kas mõnda kohta sai vähem toodet ja kas on ideaalselt hajutatud. Järgmiseks hommikuks muutus toode veelgi tumedamaks ja peale duši all käimist tuli see nö "üleliigne" kiht maha. 
Asi mis alguses oli olemata, kuid teisel nädalal kasutamisega tekkis oli lõhn. Alguses ma tõesti ei tundnud, et oleks üldse lõhna olnud sellel kreemil. Teisel nädalal tekkis siiski õrn isepruunistava kreemi lõhn. Võib-olla tundsin seda , kuna lubadus oli siiski, et üldse lõhna pole, kuid mina kahjuks natukene "kõrbe" lõhna tundsin. 
 Kuna ma pole eriline solaariumis käija, siis on isepruunistavad kreemid olnud minu igapäevased sõbrad juba päris pikka aega ja või käsi südamel öelda, et see on tõesti parim , mida olen siiani kasutanud. Mulle väga meeldib, et see kulub maha ühtlaselt ja loomulikult, täpseltnii nagu ka tavaline päevitus. 

1. ENNE
     2. PÄRAST
                                                    3. JÄRGMISEL HOMMIKUL PEALE PESU 

     1.ENNE
           2.PÄRAST


Ootan juba väga, et saaks proovida selle firma teisigi tooteid, sest kõik tunduvad jube head. 
Toodet, mida kasutan mina saate vaadata siit ja teiste Vita Liberata toodetega saate tutvuda nende kodulehel http://www.tantan.ee/et 

Kas Teie olete mõnda Vita liberata toodet kasutanud? Millised on Teie kogemused?
2 comments:

  1. Armas Gretel, millal on võimalik Sinu blogist Hairbursti arvustust lugeda? :)

    ReplyDelete
  2. Hea Gretel, kasutasid Rich Tinted Self Tan Lotion toodet aga millegipärast kirjeldad pikemalt pHenomenal 2-3 Week Tan´i. See tekitab natuke segadust, sest jääb mulje nagu kasutasid pHenomenali aga tegelikult kasutasid ju (pealkirja ja pildi järgi) hoopis losjooni/kreemi, mis kestab 4-7 päeva. Kui tihti päevitust uuendad?

    ReplyDelete