28 January 2014

REVIEW: The Body Shop Aloe Vera Cream


Umbes kuu aega tagasi sain The Body Shopis teate, olen mingisuguse loosimänguga seoses võitnud kingituse. Kohapeale minnes selgus, et sain endale ise ühe ükskõik millise toote valida. Kuna mul oli just päevakreem otsa saanud, siis otsustasin näokreemi kasuks. Valisin aloe vera kreemi, kuna nagu ka juba eelnevalt maininud olen on mul probleemne ja põletikuline nahk, mis on omakorda( eriti talvisel ajal) kuiv ja ketendav. Aloe Vera kreem peaks mu nahka rahustama ja niisutama. Kreem on väga kerge tekstuuriga ja tõesti niisutab nahka terve päeva vältel. Seda ,kas see toode punetust alandab, ei ole ma veel märganud, küll aga on mu nahk tõesti vähem põletikuline. Vähemalt ei tunne ma enam oma nahal pidevat kuumustunnet,mis vahepeal oli täiesti igapäevane mure.

About a month or so ago I got a note from The Body Shop that I've won a gift. So when I went to get it they told me I could choose anything I want .So as I was in search for a day cream I decided toget myself one of those. I chose aloe vera cream.Why? Because it's supposed to be calming and smoothing and as you all know my skin is really sensitive and dry yet really damaged and has lots of pimples on it. The cream is really light textured and moizturizes really well. And I can honestly say that it really calmes my skin up. I haven't noticed any disappearence of redness yet, but it's not that big of a deal. 

Kas Te olete seda kreemi kasutanud? Milliseid kreeme teie armastate igapäevaselt kasutada?
Have you ever used this product? What kind of face creams do you like and use on a daily basis? 

1 comment:

  1. Mina olen kasutanud nende öö kreemi, ma ei tea tundus, et tulid sellest punnid. Mulle meeldib hoopis ühe Itaalia firma aloe vera kreem , kerge ja teeb tõesti imet. On ka igasugu keemia vaba.

    ReplyDelete