07 December 2015

TASSIKOOGID UUES KUUES

Juba mõned aastad Tartus tegutsenud imeline kohvik Tassikoogid on kolinud Karlovasse ja avanud Tähe tänaval ülimalt hubase ja mõnusa kohviku.
Enne selle külastamist olin kuulnud palju "kõlakaid", et koht olevat liiga väike, kuid kohapeale jõudes oli selle koha armsus, hubasus ja minimalistlikkus just esmased asjad, mis mind võlusid.

Olen tegelikult Tassikookide loominguga tuttav juba nende algusaegadest peale ja olnud alati nende suur fänn ja toeataja. Külastades nende uut kohvikut mõistsin, kui palju annab elamusele juurde atmosfäär ja koht. Iga amps koogist ja iga lonks mu teest maitses hoopis teistmoodi, kui ta oli seda Tasku aatriumis. Sellel kohal on lihtsalt väga hea aura.

Kuna käisin kooke mekkimas sõbrannaga ja mina ise olen peaagu kõik tassikoogid juba läbi proovinud otsustasin esmaselt proovida keedukreemiga koogikest. Kristel mekkis piparkoogi maitselist tassikooki. Võtsime kahepeale ka kaks makrooni - vaarika ja piparkoogi maitselise.


Järgmiseks proovisime porgandi-apelsini tassikooki ja ühte pulgakooki. See keedukreemiga kook oli lihtsalt taevalik ja väga suur üllatus oli ka porgandi-apelsini tassikook, mis maitses kergelt leivaselt, aga seda kõige paremal võimalikul moel. Väga maitsev!
Üks asi, mida ma selle kohviku juures olen alati hinnanud ,on detailid ja kui palju rõhku selles kohvikus nendele pannakse. Kõik on viimseni läbi mõeldud ja sulab ideaalselt kokku üheks harmooniliseks tervikuks.Ma arvan, et kooke ja kõike muud , mida Tassikoogid pakuvad ma ei pea isegi soovitama, sest ma arvan, et nüüdseks teavad juba päris paljud Eesti inimesed, kui hea valik imelisi maiustusi Tassikookide tootevalikus on. Mida ma aga kahe käega soovitan on külastada seda kohvikut kohana. See on lihtsalt ülimalt armas soe ja hubane kohake, kuhu halba ilma eest ( ja ka hea ilma korral) peitu pugeda ning üks soe jook ja mõnus maiustus võtta.


Kas olete jõudnud juba Tassikookide uut kohvikut külastada? 
Kuidas meeldis? 

No comments:

Post a Comment