02 February 2014

Empties in January

Jaanuaris sai mul päris palju asju otsa. Alguses nagu ei saanudki aru, et neid nii palju on, kuid pildistama hakates mõistsin kui palju neid on. Mul on vist nende tühjade potsikute postitustega seoses alateadlik kohustus kõik tooted ilusti ära kasutada , et saaks ikka rääkida, kuidas üks ja teine toimis. Ma arvan, et see on isegi hea, sest nõnda ei jää mul igasugu kosmeetika ja muut tooted seisma ja halvaks minemist ootama.

So as you can see I used up quite a many products in January. I honestly think that because I make these emties posts every month I have a uncontues need to use up products so I have something to review about. I think it's a good thing aswell because this way I don't have cosmetics and other beauty prducts just sitting in my shelf and won't get bad . 


HR jumestuskreemi sain endale suvel testrina. See on väga kerge koostisega ,kuid see konkreetne toon sobis mulle vaid suvel kasutamiseks. Seega lõpus kasutasin seda vaid heledama tooni tumedamaks segamistoonina. Suveks väga hea ja kerge jumestuskreem. Keskmise katvusega, kuid vajab kindlasti puuderdamist. Artdeco mineraalne valgustpeegeldav peitepulk oli väga väga hea toode.Piisavalt kerge koostisega , et kasutada seda tumedate silmaaluste peitmiseks. 

HR foundation was a tester that I got in the summertime. It is with a really light texture which is perfect for summertime but it defenetly needs powder on it. I used the last drops of it to add darker tone to my lighter foundation as it itself was too dark for me at the moment. Artdeco mineral fluid concealer was a really really good product . Perfectly light textured and perfect for and undereye use. 


Oriflame nature secrets kätegeel mandariini ja teepuuõliga oli väga hea kätedesinfitseerimisvahend. Küll aga on mul kahju,et seda pole suuremas tuubis, kuna see saab päris kiirelt otsa. Lõhn ja toimeaine on suurepärased. 

Oriflame nature screts hand gel with tea tree & mandarin was a great disinfectant gel for hands. However I am sad that they don't make it ina larger bottle because I ran out of it pretty quickly. The scent is really nice and the product works perfectly aswell. 


SYOSS Color Seal Balsam juustepalsam oli super hea lõhna ja toimega, kuid tekitas mulle kahjuks kõõma. Kahju, sest see toode meeldis mulle tegelikult väga.

SYOSS Color Seal Balsam conditioner was a super good product with great scent but unfortunately it gave me scurf so I can't use it anymore which is so sad because I really liked this product . 


Oriflame nature secrets kooriv dušigeel piparmündi ja vaarikatega oli imeline. Ma armastan piparmündi ja vaarikate lõhna koos nii väga. See oli super värskendav dušigeel ja seda jätkus väga kauaks ajaks. Ostsin selle suvel ja otsa sai alles nüüd. Treaclemoon one ginger morning dušigeeli sain ka suve lõpus sünnipäevaks ja ka seda jätkus kuni jaanuari lõpuni. Samamoodi imeliselt värskendav toode ,mida ma eranditult kasutasingi vaid hommikuti,est see tõesti äratas mu üles ja jättis terveks päevaks nii hea tunde. 

Oriflame nature secrets exfoliating shower gel with energising mint & rasberry was an amazing shower gel which really was refreshing . I really liked how muchtime I could use it, I bought it in the summer and ran out of it in January. Treaclemoon one ginger morining shower gel was a birthday gift which I got in the end of the summer aswell and also ran out of it in January. It was really really refreshing and as the name saied I used it in the morning and it really gave me enery and a good feeling for a whole day long. 


Dermosil Primo kehakreem kreekapähkliga on üks nendest toodetest , mille ma ostsin ja kasutasin otsast lõpuni igapäev peaagu kaks kordapäevas kasutades. Suurepärane niisutaja suurepärase lõhnaga . 

Dermosil Primo body cream with walnut was one of these products which I bought and used every day two times a day until I ran out of it. Perfect moisturizer with a lovely scent. 


Lirene Aloe vera ja kurgiga näovesi oli mittemidagi ütlev toode. See küll niisutas ja puhastas näo väga hästi, kuid mulle meeldivad näoveed/toonikud mille värskendavat efekti on nahal tunda. 

Lirene Aloe and cucumber moisturizing toner cleaned my skin well and moisturized it aswell , but it didn't leave that fresh feeling to it and I am one of those people who needs and wants a fresh feeling after using a toner so I did not like this toner. 

Kas olete mõnda nendest toodetest kasutanud? Kuidas need Teile meeldisid?
Have you ever used any of these products? How did you like them? 


3 comments:

  1. Piparmündi-vaarika dušigeel on vist lausa top-1 ,mis ma kasutanud olen ja samuti sai mul see üpris ruttu otsa. :D

    ReplyDelete
  2. Oriflame nature secrets kätegeel mandariini ja teepuuõliga on hetkel ka käekotis - väga mõnusa lõhnaga kätegeel ja tundub, et teeb oma tööd hästi. Mulle isiklikult apteegist ostetavad kätegeelid üldse ei sümpatiseeri - kehva lõhnaga ja jätavad kätele mingi kummalise 'kihi' :)

    ReplyDelete