04 December 2013

Giveaway: Bellapierre

LOOSIMINE ON LÕPPENUD!! 
Võitjaks osutus Maarja-Liis Reede

Palju palju õnne :)

Nonii, nüüd siis on see aeg käes, kus läheb käima kingiloos koostöös Bellapierrega.


Loosi läheb komplekt "Legally Blonde" . ( tutvu komplektiga http://bellapierreshop.ee/index.php?route=product/product&product_id=217

Loosis osalemiseks:
1. Pead vajutama "follow" minu blogilehel.
2.Vajutama " like " Bellapierre Eesti facebooki lehel
3. Jagama seda postitust ühel või teisel viisil.
4. Kirjutama siia alla oma nime ja meiliaadessi, et saaksin Sinuga ühendust võtma.

Loosimise võitja selgub 23.12 !! 

PS! Samuti annan teada, et minu facebooki  lehel on kaust, kus on näha erinevaid Bellapierre tooteid, mida on vaid minu blogi/ facebooki lehe jälgijatel võimalik soodsamalt soetada öeldes märksõna : JÕULUD. Tutvu toodetega minu facebooki lehel :) 


37 comments:

  1. Anette Petmanson
    anette.petmanson@student.emu.ee

    ReplyDelete
  2. Vot see on küll kõige magusam giveaway üldse, sest kasutan ise sama firma tooteid ja ainult head sõnad bellapierre kohta. :)

    Kristiina Teder
    kristiinateder@hot.ee

    ReplyDelete
  3. Silvia Soots
    silviasoots@hot.ee

    ReplyDelete
  4. Mina polegi kunagi mineraalkosmeetikat proovinud aga olen Bellapierre kohta ainult head kuulnud :)

    Kairi Jõemaa
    cairzu@hot.ee

    ReplyDelete
  5. Kristina Sikk kristinas@live.com

    ReplyDelete
  6. Margit Metsallik
    margit.metsallik@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Tõesti üks väga magus ja tore auhind :)!
    mariimalinen@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Raidy Mägi
    raidym@hotmail.com

    ReplyDelete
  9. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  10. Sirgit Zoober
    sirgit.zoober@gmail.com :)

    ReplyDelete
  11. Kadi Tambaum
    kaditambaum@hotmail.com

    ReplyDelete
  12. Grete Gaim
    gretegg@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Eneli
    EneliRahula@gmail.com

    www.dodolce.blogspot.com

    ReplyDelete
  14. Kristiina Musto
    kristiina.musto@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Laura Allsaar
    laura.allsaar@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  16. Liis Paalits
    liispaalits@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Liisa Levo
    liisa.levo@gmail.com

    ReplyDelete
  18. Marelle Nurmsalu
    marellenurmsalu@gmail.com

    Jagasin postitust oma blogis www.marellenurmsalu.com

    ReplyDelete
  19. Riina Solomonova
    riina.solo@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  20. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  21. Cätlin Kiens
    catlin.kiens@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Anni Viirmets
    anni233@hot.ee

    ReplyDelete
  23. Maire Maask
    mairemaask@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Liisbet Viira
    liisbetviira@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Liisi Einmann
    liisieinmann@gmail.com

    ReplyDelete
  26. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  27. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  28. Maarja-Liis Reede

    maarja-liis_reede@hotmail.com

    ReplyDelete
  29. Svea Roosilill
    svearoosilill@hotmail.com

    ReplyDelete
  30. Agnes Hiller
    agnes123_20@hotmail.com

    ReplyDelete
  31. Kairi Vaher

    kairi.vaher@mail.ee

    ReplyDelete
  32. Kersti H.
    kikuheile@gmail.com

    jagasin postitust oma blogis: http://kerstikh.blogspot.com/2013/12/giveaway_14.html

    ReplyDelete