04 December 2013

November empties


Sain Schwardwkopf'i BC  sarja tooted endale sõbrannalt ja võin öelda, et need kõik on inimelised. Esimesena sai mul otsa selle sarja Color Freeze juuksemask värvitud juustele. See mask jättis juuksed imepehmeks ja mõnusalt parfüümilõhnaliseks - imeline. EQ Daily Herbal šampooni sain samuti sõbrannalt proovimiseks , kuna tema nimelt on nende toodete edasimüüja.Sain ka palsami. Koos olid need tooted väga head. Eritimeeldis mulle , et šampoon jättis peanaha väga värseks. Kuid ma kahjuks neid tooteid ise enam ei ostaks ja põhjus on lihtne-nende liigne taimne lõhn. Ma olen nimelt üks nendest inimestest, kes armastab ilutoodete puhul just lõhna ja nende toodete puhul oli lõhn minujaoks eemaletõukav, kuid  kõik muu selle eest imehea, soovitan kindlasti kõigile kellele kas just meeldib, või keda ei häiri säärane lõhn. Ka kolmanda toote, Stenders värvitud juuste shampooni testri, sain sõbrannalt. See šampoon on nüüdsest küll mu must have nimekirjas suurema pudeli näol. See on just see mida ühelt šampoonilt ootan - jätab ju juuksed siidiseks ja jätab neisse imelise parfüümilõhna. Olay Essentials refreshing toner kõikidele nahatüüpidele oli täiesti tavaline toode, mis puhastas mu näo küll korralikult, kuid ei jätnud mingisugust värskus ega toniseertud tunnet, seega seda ma endale kindlasti enam ei osta. Garnier Pure Active fruit energy daily energizing gel scrub on jällegi erinevalt eelmisele näopuhastusvahendile imeline toode. Värskendav, puuviljalõhnaline, kergelt kooriv ja puhastav imeline toode. Kindlasti ostan seda veel, kui kõik mu teised puhastusvahendid otsa saavad. Kolm jumestustoodet paremas nurgas on kõik peitmisvahendid ja kõik ka väga head. Loreal lumi magique style touche de lumiere valgustpeegeldav peitepulk oli imeline ja mul on juba uus ka olemas,sest ma olen sellesse tootesse lihtsalt armunud. Artdeco mineraalne peitepuuder oli väga hea, kuid ma pole veel leidnud, kus seda müüdaks niisama, sest see purgike oli mul tester. Selle kohta olen teinud ka arvustuse, mida saate lugeda siit. Kindlasti tahaksin seda endale veel seotada. Ja viimasena MUS cover up red peitekreem,mida mul on olnud vist juba 4 või 5 potskut, selle kohta olen juba varem rääkinud,kui kindlasti teen ka kunagi arvustuse, lühidalt öeldes on see imeline toode, mis meeldib mulle väga. 

I got the Schwardwkopf' BC shampoo, conditioner and mask from my friend and I can say that all of them are wonderful . Firsthly I used up the Colour Freeze face mask for coloured hair. This hair mask left my hair supersoft and pleasantly smelling- just loved it . EQ Daily Herbal shampoo  I also  got  from my friend to try out  , as she is selling their products in Estonia. I also got a conditioner and I can say that  they work perfectly together together. Especially I loved that the shampoo left my hair very fresh . But , unfortunately, I no longer want to buy  these products myself , and the reason is simple - the excess herbal scent. I have precisely one of those people who just loves the sent in beauty products and the  smell in these products  was repulsive to me , but everything else was good so   I recommend it for everyone who either likes it or who does not interfere with such an odor. I slso got a third product , Stenders colored hair shampoo tester, from my friend . This shampoo is now on my must have list . This is just what I expect from one shampoo - leaves the hair silky and gives them a wonderful perfume smell . Olay Essentials Refreshing Toner for all skin types was a normal product that cleaned my face well enough , but did not leave any sense of freshness to my skin , so I will not buy it again. Garnier Pure Active Energy Daily Fruit Energizing Scrub Gel is a wonderful facial cleanser . Refreshing , fruity scent , gently exfoliating and cleansing wonderful product . I will buy it again when all my other cleaning products run out . Three make-up is all right corner are concealers  , and all the very best.Loreal lumi magique stylo touche  de lumiere   highlighting concealer  was amazing and I already have the new one , because I 'm just in love with this product . Artdeco Mineral concealer was very good , but I have not yet found where it would be sold just because it was my jar tester. I've done a review about this product aswell , which you can read in here  . . And last, but not least MUS Cover Up Red  Concealer  , which I think I have had atlest 4 or 5 times already  and I just love it and I'll try to make a review about it aswell. 


Kas olete mõnda nendest toodetest kasutanud? 
Have you ever used any of these products?


1 comment:

  1. Aga proovi Sebamedi näopuhastusvahtu, see teeb imesid, mul ja paljudel mu sõbrannadel samuti. Need tavapoe tooted nagu Garnier ja Nivea võivad küll jätta tunde, et puhastavad väga hästi ja kõik aga tegelikult nad ei tee seda ja ei hoolda ega paranda ka nahka.

    ReplyDelete