10 December 2013

REVIEW: Dermosil Primo body cream walnut


Tellisin endale umbes kuu aega tagasi selle Dermosili kehakreemi, mida olen kasutanud ka varasemalt, kuid kuna Dermosili toodete internetist tellimine on natukene tülikas ja kallis, siis olin väga õnnelik, et sain ilma saatekuluta selle kreemi endale soetada. Kreem maksis umbes 5 € kanti ja seda on 250 ml,mida on minu jaoks päris palju, sest kasutan hetkel mitut niisutavat toodet.

About a month ago I ordered the new Dermosil body cream that I have used in the past, but since  ordering products on the Dermosil website is a bit expensive, it was very lucky that I got a cream that was ordered by my friend . The cream paid about € 5 and it is  250 ml, which for me is pretty much as is currently used more moisturizing product.


See kreem on ülimalt mõnusa lõhnaga ja väga niisutav ja kindlasti üks mu lemmik kreemidest. Miinuspooleks võib-olla see, et niisutus ei püsi tervet päeva, aga kuna mu nahk ongi talvisel perioodil ülimalt tundlik, nõudlik ja väga kuiv, siis on vist palju nõutud ühelt kreemilt, et ta mu nahka vähemalt 12 tundi niisutatuna hoiaks. Kuna kreem on on oma tekstuurilt suheliselt paks, siis usun, et igal teisel aastaajal suudaks ta oma tööd ka pikaajaliselt teha. Selle kreemi lõhn korvab kõik ta miinused. Imeline toode, mida loodan, et saan endale soetada ka edaspidi natukene lihtsamini.

This is an extremely nice smelling and moisturizing loition  and definitely one of my favorites. For the minuses I can tell that  it doesn't moisturize my skin all day long , but as  my skin is extremely sensitive and very dry in the winter period it is probably too much to ask from one cream to moisturize my skin atleast 12 h. As the cream is thick in texture  I believe that every other time of the  year, it would be able to do their job greatly . As the smell of the cream really good I don't think of the minuses.


Kas olete seda toodet kasutanud? Kuidas meeldis?
Have you ever used this product ? Did you like it?

2 comments:

  1. Cool review! I love reading you blog. Follow for a follow?

    zxuantan.blogspot.com

    ReplyDelete
  2. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete