29 September 2013

PICS: The perfect sunday !

See postitus on nüüd kõike muud kui iluteemaline, kuid kuna mul oli oma kallite pereliikmetega nii armas ja tore pühapäev, siis pidin lihtsalt seda Teiega jagama. Meil oli ammu juba plaanis Kerliga mehi üllatada ja nad piknikule ja sügisesele fotoshoodile viia. Täna siis saigi see teoks ja otsustasime minna Kääriku vaatetorni , seal samas pidasime ka pikniku. Kõik oli suurepärane, kui välja arvata, et päikest ei olnud ja ilm oli väga tuuline, kuid suurepärane seltskond korvas selle kõik. Tee ja pidev pisarateni naermine andsid piisavalt sooja! Perega veedetud pühapäevad on just need kõige armsamad ja meeldejäävamad. Tore on kui saab neid ja jäädvustada ja hiljem seda jäädvustust raamida. 

This post has nothing to do with beauty but because I had such a great sunday with my family I had to share it with you guys aswell. We have been with planning to surprise our honeys with a greay day for awhile now . So Kerli and I decided to make it a plan to take our mans to a lovely day with picnic and Autumn photoshoot. Everything was wonderful if we count out the fact that there was no sun and the weather was very windy , but our crew is the best so we still had the best time. Tea and laughing til tears gave us the warmth we needed. Sundays spent with family are the best and what could be better than making pictures of these great moments and afterwards framing these moments. 

the crew 

tavaliselt oleme normaalsed / usually we are quite normal together 

love of my life 

mõnna piknik / our lovely picnic 

imelised Loogimehed oma söömise ajal tekkinud musisuudega  / our lovely Loog-men with their duckfaces witch come out when they eat

Kuidas Teie tavaliselt oma pühapäevi veedate? 
What do you usually do during the Sundays? 

Kaunist sügise jätku! Muutke iga hetk sellest enda jaoks meeldivaks ja meeldejäävaks!
Have a lovely Autumn!  Make it memorable and lovely! 


G

No comments:

Post a Comment